MediaCat

Galaxy 11 idmanlara başladı

Samsung’un takımı uzaylı istilasına sıkı hazırlanıyor.

Galaxy 11 idmanlara başladı

Samsung geçtiğimiz aylarda FIFA Dünya Kupası arifesinde bir araya getirdiği süperstar futbolcularla adından sıkça söz ettirecek bir kampanyanın habercisiydi. Galaxy 11‘in kadrosu tamamlandıktan sonra Samsung’un tüm bu yıldızları neden bir araya getirdiği de anlaşılmış oldu: dünyayı yaklaşan uzaylı istilasından korumak. Elbette futbolu kullanarak.

Kısa süre önce yayınlanan bir filmle uzaylıların dünyaya gelişini gösteren Samsung son reklam filmi ile de Galaxy 11’in uzaylılara karşı çıkacakları maç öncesi nasıl hazırlandıklarını paylaşıyor. Cheil Worldwide imzalı filmin prodüksiyonu ise Psyop‘a ait. Futbolun Tron filmini andıran öğeler ve robotik teknolojiyle desteklendiğini gördüğümüz filmde yıldız oyunculara Samsung Galaxy S5, Gear 2 ve Fit de eşlik ediyor.

Kampanyayla eş zamanlı olarak Google Play Store‘da yerini alan ve kullanıcılara Galaxy 11’i kontrol etme fırsatı veren ‘The Match: Striker Soccer Galaxy 11’ oyunu da en az reklam filmi kadar dikkat çekeceğe benziyor.

Kaynak: Fast Company

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.