Galatasaray ve Twitter’dan Blue Room işbirliği

Blue Room konsept locası Türk Telekom Stadyumu'nda.

10.07.2017 - 13:17 | Sencer Uçar

Galatasaray ve Twitter’dan Blue Room işbirliği

Twitter’ın sporculara, sanatçılara veya ünlülere tweet atarak canlı yayınla doğrudan iletişim kurma imkânı sunan Blue Room konsept locası, Türkiye’nin Twitter’da en fazla takipçiye sahip olan spor kulübü olan Galatasaray’a ev sahipliği yapan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda kuruldu.

Galatasaray taraftarları, kulüp için önemli günlerde veya olaylarda, Blue Room aracılığı ile üst düzey yöneticiler, futbolcular, yeni transferler ve ünlü Galatasaraylılar ile iletişim kurabilecek. Belirlenecek özel gün ve saatlerde Blue Room’dan yapılacak canlı yayınlarda önceden belirlenen hashtag’ler ile atılan tweet’ler aracılığı ile söyleşiye katılan kişilere sorular sorulabilecek.

Galatasaray’ın Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar, Twitter’ın kulüp ile taraftarlar arasındaki en hızlı ve etkin iletişim kanallarının başında yer aldığının altını çizerek, Blue Room aracılığı ile Galatasaraylı sporcu ve diğer ünlü isimler ile birebir iletişim kurulmasına imkân sunulacağını belirtti.

Blue Room’dan ilk canlı yayın, Galatasaray Futbol Takımı’nın 2017-2018 sezonu öncesi yapacağı transferler ile birlikte gerçekleştirilecek.

 

Kaynak: galatasaray.org

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.