Galatasaray SK ve FIC’den büyük anlaşma

TT Arena'da imzalanan kapsamlı anlaşma reklam alanlarının satışını da içeriyor.

12.09.2013 - 11:36 | MediaCat

Galatasaray SK ve FIC'den büyük anlaşma

Fox International Channels ve Galatasaray Spor Kulubü arasında, Türk Telekom Arena Stadı‘nda düzenlenen basın toplantısında kulübe ait sosyal medya hesaplarından reklam alanlarının satışına kadar uzanan kapsamlı bir reklam satış anlaşması imzalandı.

Galatasaray SK Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray SK İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, FIC Güneydoğu Avrupa, Kafkaslar ve Orta Asya Kıdemli Başkan Yardımcısı Adam Theiler ve FIC Türkiye Reklam Satış Başkanı Mehmet İçağasıoğlu‘nun katılımıyla gerçekleşen imza töreninde anlaşmanın detayları açıklandı. Anlaşmaya göre Galatasaray Spor Kulubü’ne ait sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram ve Foursquare), televizyon ve dergilerin yanı sıra TT Arena’daki ekranların reklam satışları da artık FIC’nin satış ekibi tarafından satılacak. Bu mecraların yanı sıra futbolcu hakları, forma anlaşmaları, GS Store‘lar ve Galatasaray Adası‘ndaki reklam alanlarının satışlarında da FIC’nin söz hakkı olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.