Frito Lay’in yeni kampanyasında sıra dışı uygulama

Frito Lay Türkiye, yeni kampanyası ile alışılmışın dışında bir uygulamaya imza atıyor. Kampanyanın duyurulduğu...

21.07.2009 - 11:04 | MediaCat

Frito Lay Türkiye, yeni kampanyası ile alışılmışın dışında bir uygulamaya imza atıyor. Kampanyanın duyurulduğu reklam filminde, aralarında orta ve üst düzey yöneticilerin de yer aldığı Frito Lay Türkiye çalışanları oynuyor. Reklam filmi, bir şirketin çalışanlarının, şirketin reklam filminde gerçek kimliklerinden sıyrılarak oyuncu olarak yer alması açısından ilk olma özelliği taşıyor.

Frito Lay Türkiye, milyonlarca kontör/dakika dağıtacağı yeni bir promosyon kampanyası başlatıyor. Kampanya süresince Lay’s, Ruffles, Doritos, A La Turca ve Çerezza’nın tüm süper ve parti boy paketlerinden Turkcell’den 10 kontör/2,5 dakika çıkıyor.

Frito Lay Türkiye, bu kampanya ile sıra dışı bir uygulamaya da imza atıyor. Kampanyanın duyurulduğu reklam filminde, aralarında orta ve üst düzey yöneticilerin de yer aldığı Frito Lay Türkiye çalışanları oynuyor. İlk defa bir şirketin çalışanları, şirketin reklam filminde gerçek kimliklerinden sıyrılarak oyuncu olarak yer alıyor. Konuyla ilgili “Bu kampanya ile klasik pazarlama yöntemlerinin dışına çıkarak fark yaratmayı amaçladık. Çalışanların bir firmanın kimliğini en iyi anlatabilecek kişiler olduğundan hareketle yeni kampanyamızın reklam filminde çalışanlarımıza yer verdik.” açıklamasını yapan Frito Lay Türkiye Pazarlama Direktörü Özlem Öztekin, bu yöntemle çalışanlarının motivasyonuna da katkıda bulunduklarının altını çiziyor.

6 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında tüketicilere toplam 14 milyon Turkcell kontör/dakikası hediye edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.