MediaCat

FOX Türkiye 5 yaşında

Türkiye’de 2007 yılında yayın hayatına başlayan FOX 5 yaşında.

FOX Türkiye 5 yaşında

FOX Türkiye, rekabetin oldukça zor ve iddialı olduğu medya sektöründe büyük hedefler ve beklentiler ile yola çıktı. Aldığı cesur kararlar ve yenilikçi girişimler ile FOX, ailelerin yakından takip ettiği, en çok izlenen televizyon kanallarından biri oldu.

FOX, Türkiye’de denenmemişi denedi. Daima basit ve açık bir dil kullanarak güvenilir bir haber kaynağı oldu. Yerli yapım günlük televizyon dizilerini yayınlamaya başladı. İzleyici bu formatı kısa sürede benimseyerek takip etmeye etti. Ayrıca, FOX dizilerini modern ve yenilikçi bir formatta yurtdışı piyasasında tanıttı.  

İzleyici hem internet üzerinden, hem de canlı yayınlara katılarak FOX ile arasında daha interaktif bir ilişki geliştirdi.

FOX Genel Müdürü, Pietro Vicari; “Amacımız, izleyiciye tüm coşkumuz, yaratıcılığımız ve profesyonelliğimiz ile hizmet etmek ve Türkiye’de en çok izlenen televizyon kanalı olmak. Her geçen gün bu amacımıza daha da yaklaşıyoruz.” dedi.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.