Fox 5. yaşını kutladı

FOX 5. Yaşını Zeytinburnu’ndaki binasında bir partiyle kutladı. Partiye FOX’un dizi oyuncuları, ekran yüzleri, yapımcılar, kanal yönetici ve çalışanları katıldı.

05.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Yayın hayatına 2007 yılında başlayan FOX 5. Yaşını Zeytinburnu’ndaki binasında bir partiyle kutladı. Partiye FOX’un dizi oyuncuları, ekran yüzleri, yapımcılar, kanal yönetici ve çalışanları katıldı.

Partiye FOX yönetici ve çalışanları dışında dizi oyuncuları ve yapımcılarla birlikte 400’e yakın davetli katıldı. Geceye katılanlar arasında, kanalın sevilen dizlerinden Lale Devri oyuncuları Tolgahan Sayışman, Hatice Arslan, Serenay Sarıkaya, Araf Zamanı oyuncularından Saruhan Hünel, Hakan Ural, Altan Gördüm, Hasan Kaçan ve diğer tüm dizilerin oyuncuları hazır bulundu.

Ayrıca Fatih Aksoy, Birol Güven, Şükrü Avşar, Gani Müjde, Özkan İpek de partiye katılan yapımcılar arasındaydı.

Doğum günü pastasını dizi oyuncularıyla birlikte kesen FOX Genel Müdürü Pietro Vicari, herkese teşekkür ederken, “FOX uzun süre medyada kilit oyuncu olacak. Bugüne kadar ki başarılarınızlarından dolayı hepinizle gurur duyuyorum.” dedi.  

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.