MediaCat

Ford Otosan’a yeni kurumsal iletişim müdürü

Ford Otosan’da kurumsal iletişim müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Ford Otosan’a yeni kurumsal iletişim müdürü

Otomotiv sanayisinde faaliyet gösteren Ford Otosan’da üst düzey bir görev değişikliği yaşandı. Ford Otosan bünyesinde yeni kurulan müşteri deneyimi müdürlüğü görevini üstlenen Gonca Sofuoğlu Temiz, kurumsal iletişim müdürlüğü koltuğunu 1 Haziran itibarıyla Burçak Türkeri’ye devretti. Ford Otosan’ın yeni kurumsal iletişim müdürü Türkeri, şirketin kurumsal iletişim, medya ilişkileri, sosyal medya yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik, iç iletişim, etkinlik ve sponsorluk süreçlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde Avrupa çalışmaları alanında tamamlayan Burçak Türkeri, kariyerine Zarakol Halkla İlişkiler’de başladı. Ardından gayrimenkul ve hızlı tüketim malları sektörlerinde iletişim alanında farklı roller üstlenen Türkeri, Ford Otosan’a katılmadan önce, 11 yıl çalıştığı Coca-Cola İçecek’te son olarak 10 ülkeden sorumlu olduğu grup kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.