MediaCat

Flörte yağlı bir mola

Yağlı cildiniz aşk ile aranıza girmesin.

Flörte yağlı bir mola

Unilever’in cilt bakım markası Pond’s, yağlı cilde sahip erkekler için piyasaya sürdüğü yeni ürünü Pore Vacuum’u eğlenceli bir reklam filmiyle tanıttı.

Bir şirkette yeşeren camdan cama aşkın taraflardan birinin cildindeki yağın fazlalığı nedeniyle nasıl solduğunu anlatan reklam filmi DAVID Madrid imzası taşıyor.

Altı ay boyunca Endonezya televizyonlarından hedef kitlesiyle buluşacak “Love at first sight” ayrıca dijital mecralarda yayınlanacak.

Kampanya vesilesiyle konuşan Pond’s Küresel Marka Direktörü Pavan Bedi “Erkek kategorisi gibi rekabetçi kategorilerde hedef kitleye ulaşmanın anahtarı ezberbozan bir yaklaşım benimsemekten geçiyor. Bunu yaparken de diğerlerinden daha hızlı büyüyen; eğlenceli, kinayeli, sevilen bir markaya dönüştük” açıklamasında bulunurken, DAVID Madrid ECD’leri André Toledo ve Saulo Rocha reklam filminde markanın yeni kişisel bakım ürününün faydalarını malumun ilamı yerine ürünün yağlı bir cilt üzerindeki etkisine dikkat çeken eğlenceli bir senaryoyla anlatmak istediklerini belirtiyorlar.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.