Flash TV Genel Müdür Yardımcılığına kim getirildi?

Flash TV Genel müdürü Adnan Atilla, Genel Müdür yardımcılığına deneyimli bir televizyoncuyu getirdi...

15.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Flash TV Genel müdürü Adnan Atilla, Genel Müdür yardımcılığına deneyimli bir televizyoncuyu getirdi.

Flash TV Genel müdürü Adnan Atilla, Genel Müdür yardımcılığına Haldun Domaç’ı getirdi. Haldun Domaç, en son Aydın Üniversitesi’nin kurumsal direktörlüğünü yürütüyordu.Genel Müdür Atilla, önceki gün de Şevki Kıroğlu’nu reklamın başına geçirmişti.

Bir süre önce genel müdürlük koltuğuna oturan Adnan Atilla, deneyimli televizyoncu Haldun Domaç ile reklamın duayenlerinden Şevki Kıroğlu’nun bünyelerine katılmaları ile daha da güçlendiklerini söyledi.

Yeni arkadaşların  işbaşı yapmasından sonra yıl sonu itibarı ile atağa kalkacaklarını kaydeden  Atilla, seyircinin Flash TV’deki değişimi önümüzdeki Aralık ayından itibaren  fark etmeye başlayacağını bildirdi.

Bunu yaparken kanal için en önemli hususun diğer kanallara alternatif olacak flash programları ekrana getirmek olduğunu anlatan Genel Müdür Adnan Atilla, özellikle geniş kitlelere ulaşacak farklı ve ilginç  projeler aradıklarını belirtti.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.