MediaCat

Flaş pişmanlıktır

Samsung’un anıları flaşa kurban etmeye niyeti yok.

Flaş pişmanlıktır

Hayatta herkesin flaş yüzünden mahvolan bir fotoğrafı olmuştur. Light Boost teknolojisiyle düşük ışıklı ortamlarda flaşa gerek olmadan iyi aydınlatılmış fotoğraf çekme olanağı sağlayan Samsung, İngiltere’de yayına giren yeni kampanyasında bu gerçeğe odaklanıyor.

Mother imzalı reklam filminde flaş pişmanlığının kare kare örneklendirilmesinin ardından Light Boost teknolojili yeni Samsung Galaxy A54 5G boy gösteriyor. Kampanya, reklam filminin yanı sıra dijital, sosyal medya, açıkhava ve radyoda da yer alıyor.

Samsung Electronics Birleşik Krallık Pazarlama ve Omnichannel Direktörü Annika Bizon, “Tüketiciler için akıllı telefonda kamera büyük önem taşıyor. Öte yandan flaş az ışıklı ortamlarda hayal kırıklığı yaratıyor. Bu nedenle kampanyamız, Samsung Light Boost teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarının harika olabileceğini herkese göstermek için hazırlandı” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.