Fıtch, Doğan Yayının görünümünü pozitife çevirdi

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Doğan Yayın Holding'in görünümünü durağandan pozitife çevirdi. Kuruluş Hürriyet'in notlarını da teyid etti.

12.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Doğan Yayın Holding’in görünümünü durağandan pozitife çevirdi. Kuruluş Hürriyet’in notlarını da teyid etti.

Doğan Yayın Holding’ten İMKB’ye gönderilen açıklamada Fitch’in yerel ve yabancı para cinsinden kredi notunu B+ olarak teyit ettiği ve görünümünü de durağandan pozitife çevirdiği belirtildi. Fitch’in “yurtiçi reklam harcamalarındaki artışın ve 2005 yılındaki güçlü performansın” bu derecelendirmede etkili olduğunu açıkladığı bildirildi. Bu arada Fitch, Hürriyet Gazetecilik’in yabancı para cinsinden BB-, yerel para cinsinden BB olan notlarını ve her iki para cinsin için pozitif olan görünümüyle, AA- (TUR) olan yerel uzun vadeli kredi notuyla durağan olan görünümünü teyid ettiği bildirildi. (MİLLİYET)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.