MediaCat

First’ten çenesine güvenene dünyanın en ferah işi

Marka, sakız uzmanlarına “ferah” bir kariyer vaat ediyor.

First’ten çenesine güvenene dünyanın en ferah işi

Mondelez International markalarından First, yeni First X-Fresh‘i test etmek için sakız uzmanları arıyor. Marka, FerahKariyer.com adresi üzerinden yürüttüğü kampanyada; ferahlık hissini tarzıyla birleştiren, “sakız uzmanı” kartvizitini gururla taşıyacak genç çalışanlar aradığını ilan ediyor. Pozisyon için aranan nitelikler şöyle sıralanıyor:

  • Sıkılmadan saatlerce First X-Fresh çiğneyebilecek irade,
  • Sağlam çene kasları,
  • Kendine has sakız çiğneme tarzı,
  • Karizmatik sakız çiğneme duruşu.

Pozisyon için yapılan görev tanımında ise sadece “gönderilen First X-Fresh ürünlerinin kristal ferahlığını test etmek ve rapor vermek” ifadesine yer veriliyor. Kampanya için hazırlanan mikrositede ayrıca, sakız uzmanı olarak 3 ay boyunca istihdam edilecek kişilere 3 bin lira aylık ödeneceği bilgisi paylaşılıyor.

Mikrosite üzerinden kabul edilen başvurularda adaylara kaç yıldır First çiğnedikleri sorusu yöneltiliyor ve sakız çiğnerken çekilmiş kısa bir videoyu siteye yüklemeleri isteniyor. First, başvurular arasından seçilecek 10 adayın 15 Ocak 2015 tarihinde markanın Facebook sayfası üzerinden duyurulacağını, ardında da mülakata çağrılacağını söylüyor.

Son başvuru tarihi 31 Aralık 2014 olan kampanyada üç kişi, markanın sakız uzmanı olmaya hak kazanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.