Finansbank’ın da özel TV yayınları başladı

Sistem 9 Medya, ING Bank şubeleri ve Koçtaş Mağazalarından sonra Finansbank'ın da kurumsal kanalının...

25.11.2008 - 15:12 | MediaCat

Sistem 9 Medya, ING Bank şubeleri ve Koçtaş Mağazalarından sonra Finansbank’ın da kurumsal kanalının İstanbul genelinde 25 şubede yayınını başlattı. Henüz adı açıklanmayan bir çok dev firmanın da ‘Kurumsal TV’ projelerinin sözleşmeleri imzalandı.

Kurumlara ve kişilere özel TV sistemleri konusunda A’dan Z’ye tüm aşamalarda hizmet veren Sistem 9 Medya A.Ş., Finansbank ile iş birliği yaparak projeyi hayata geçirdi. İstanbul’da 25 şubede Finansbank TV yayınları başladı.

Banka şubelerinde müşterilerin ve banka çalışanlarının görebilecekleri etkili yerlere yerleştirilmiş ekranlardan yapılan yayınlarda, bankanın kendi reklamlarının dışında, kuruma özel tanıtımlar, kurum içi iletişim ve banka müşterilerine yönelik bilgi akışı, duyurular, haberler, ekonomi, sağlık, spor, kültür sanat kategorilerinde haberler ve kısa hareketli görüntülerden oluşan programlar yer alıyor. Şube vitrinlerine kurulan ekranlar aracılığıyla ikinci bir yayınla şube önünden geçen müşterilere bankanın hizmetlerini tanıtmak hedefleniyor.

Sistem 9 Medya Genel Müdürü Muharrem Manav ‘Özellikle şubeleri olan tüm kurum ve kuruluşların, kurum içi iletişim, etkili ve tasarruflu tanıtım anlamında kendi TV kanallarına ihtiyacı var. IPTV sisteminin hayatımıza girmesine çok az kala firma olarak sadece kendi istediğiniz yayına sahip olma konusunda hızlı çözümler sunuyoruz. ’Manav sistemin yüzyılın TV sistemi olduğunu belirtiyor ve şöyle ekliyor:’ Bu yüzyılda ister bir kuaför salonu olsun isterse birçok şubeye sahip bir banka, mesajınızı hedef kitlenize ulaştırmada ekranları kullanmak hem çok düşük maliyetli hem de baskılı materyal tüketimini neredeyse sıfırladığı için çevreyle dost işler yapmak demektir.’

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.