Finansbank yeni bir ajansla anlaştı

Finansbank ana markasının ve CardFinans'ın tüm yaratıcı iletişim çalışmaları için yeni bir ajansla anlaştı.

13.07.2007 - 15:43 | MediaCat

Finansbank anamarkasının ve CardFinans’ın tüm yaratıcı iletişim çalışmaları için yeni bir ajansla anlaştı.

Finansbank’ın hizmet alacağı yeni yaratıcı ajans DDB&Co. oldu. Banka bundan önce ATCW’den hizmet alıyordu.

Kreatif direktörlüğünü Karpat Polat’ın yaptığı DDB&Co. çeşitli reklam yaratıcılık yarışmalarında aldığı ödüllerle dikkat çekiyor. 18. Kristal Elma Reklam Ödülleri Yarışması’nda 1 Büyük Ödül, 3 Kristal Elma ve 4 Başarı Belgesi alan ajans, bu yılki Cannes Festivalin’de de beş işiyle kısa listelere kalmıştı.

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz DDB&Co. Kreatif Direktörü Karpat Polat, haberi doğrularken seçim sürecinin ayrıntılarından bahsetti. Finansbank’ın yeni ajansını seçmek için konkur açmadığını ancak sektörün önde gelen ajanslarını davet ettiklerini belirten Polat, iş performanslarının değerlendirilmesinin ardından Finansbank’ın ajanslar arasından DDB&Co. ‘yu seçtiğini söyledi.

Polat’ın açıklamalarına göre iki hafta süren seçim sonucunun ardından Finansbank’ı müşteri portföyüne katan DDB&Co., firmanın tüm iletişim çalışmaları ile ilgili bir işbirliği içerisinde olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.