Finansbank web sitesini yeniledi

Finansbank, kurumsal internet sitesi www.finansbank.com.tr'yi modern ve dinamik bir...

09.09.2008 - 14:27 | MediaCat

Müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek seviyede tutmayı amaçlayan Finansbank, kurumsal internet sitesi www.finansbank.com.tr’yi modern ve dinamik bir tasarımla yeniledi. Site, kullanıcılarına istedikleri bilgilere kolaylıkla ulaşabilme imkânının yanı sıra animasyonlar ve çeşitli interaktif uygulamalarla daha canlı, enerjik ve keyifli bir deneyim sunuyor.

MagiClick tarafından tasarlanan www.finansbank.com.tr, navigasyonu açılır-kapanır menü sistemi ve dinamik alt kırılım (breadcrumb) özellikleriyle ziyaretçilerin kullanımını daha da kolaylaştırıyor. Erişilebilirlik ve kullanılabilirlik ölçütleri açısından da günümüz internet kullanıcılarının beklentisini karşılayacak düzeye getirilen site, yeni tasarımında 1024×768 ölçüleriyle kullanıcılara hizmet veriyor.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan tarayıcı (browser) ailelerinde test edilerek yayına sokulan yeni Finansbank internet sitesi, W3C ve arama motoru optimizasyon standartlarına uyumluluk gösteren kod çatısıyla da örnek oluşturuyor.

Kullanıcılarla interaktif iletişimin hedeflendiği yeni yapı içinde, “Sıkça Sorulanlar” gibi alışıldık sayfalara ilave olarak özel bir “Hazır Cevap” uygulaması bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.