Netron genel müdür yardımcılığına atama

Bilişim sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Netron’un Genel Müdür Yardımcılığına...

09.09.2008 - 16:24 | MediaCat

Bilişim sektörünün öncü firmalarından Netron’un Genel Müdür Yardımcılığına Deniz Öge getirildi. Uluslararası yatırımcılar tarafından daimi talep gören ve hem yurtiçi hem de yurtdışında büyük projelere imza atmaya hazırlanan Netron, hayata geçirdiği çalışmalarla bilişim sektörümüze yepyeni bir vizyon sunuyor.

1974 doğumlu olan Deniz Öge, İşletme ve Ekonomi Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. Bilgi Üniversitesi’nde işletme üzerine master yapan Öge, profesyonel iş hayatına 1996 yılında B&H Bilgisayar Teknolojileri firmasında Teknik ve Satış Müdürü olarak başladı. 1999 yılında DAS’da satış mühendisi olarak çalışan Öge, 2000 yılında Rumeli Telekom’a geçerek Sistem Organizasyon Geliştirme Biriminde, SAP R/3 HR, Süreç ve Performans projeleri yöneticiliği, Telsim Çağrı Merkezi Proje üyeliği görevlerini yürüttü, Rumeli Telekom şirketler grubuna hizmet verecek SAP SS birimini kurdu.

2001 yılında Garanti Bankası’nda göreve başlayan Öge, Süreç İzleme ve Performans İyileştirme Birimi’nde, Garanti Bankası yeniden yapılanma (SES), Garanti sigorta grubu yeniden yapılanma (YOL) projelerine imza attı. Operasyon merkezi performans yönetimi yazılımlarını tasarladı. 2004-2005 yıllarını, turizm ve eğlence sektörüne yapmış olduğu yatırımla Bodrum’da geçiren Öge, 2005 yılında Deloitte Danışmanlık Türkiye ofisinde Kıdemli Danışman olarak hizmet vermeye başladı. Proje ve Ekip Lideri olarak çalışan Öge, telekomünikasyon, medya, teknoloji, finans ve havacılık sektörlerinde strateji, kriz yönetimi, operasyon yönetimi, iş süreçleri, ERP, CRM, performans yönetimi ve iş zekası danışmanlığı yaptı.

2007-2008 yıllarında, Probil’de Microsoft ve Bilgi Yönetimi Birim Müdürü olarak görev alan Deniz Öge, buradaki işkolunun 1 sene içerisinde %250 büyümesinde büyük rol oynadı, aynı zamanda SPLA lisanslama modelinin Türkiye ve 18 ülkeye bayi ağı modeli ile birlikte getirilmesi ve iş planlarının yapılmasını sağladı. Mesleki anlamda pek çok seminere katılan ve sahip olduğu çeşitli sertifikaların yanında önemli projelere imza atan Öge, 2008 yılı itibariyle Netron Şirketler Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiş bulunuyor. İngilizce ve Fransızca bilen Öge, evli ve bir çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.