Koç Allianz’a yeni insan kaynakları direktörü

Koç Allianz'ın insan kaynağını geliştirme yönündeki yatırımları çerçevesinde...

09.09.2008 - 14:21 | MediaCat

Koç Allianz’ın İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler ve Değişim Yönetimi programları Hakan Ayer’in liderliğinde yürütülecek.

Koç Allianz’ın insan kaynağını geliştirme yönündeki yatırımları çerçevesinde İnsan Kaynakları Direktörü sorumluluğuyla yeni görevine başlayan Hakan Ayer, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler ve Değişim Yönetimi programlarının liderliğini üstlenecek ve doğrudan Genel Müdür George D. Sartorel’e bağlı olacak.

Hakan Ayer, Koç Allianz’dan önce LG Elektronics gibi uluslararası şirketlerde İnsan Kaynakları Direktörü, Washington’da IMF’de İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak görev yaptı. Ayer, Harvard, Columbia ve Dartmouth Üniversiteleri ile birlikte yürütülen yönetim geliştirme danışmanlığı ve eğitimi projelerinde de sorumluluk aldı. İş hayatına başladığı yıllarda Koç Holding ve şirketlerinde uzman ve yönetici olarak çalışan Ayer’in Ohio State Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden İnsan Kaynakları yüksek lisans derecesi var.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.