Filli Boya’dan yeni bir dijital yaşam rehberi: Design Soul

Rengin hayata dokunan her alanından içerik sunacak olan Filli Boya Design Soul Dergisi iPad, iPhone ve Android üzerinden yayına başlıyor.

16.01.2013 - 16:05 | MediaCat

Filli Boya’dan yeni bir dijital yaşam rehberi: Design Soul

Filli Boya, hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor.

Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak dergi, insanların stilini oluşturan bütün alanlarda içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklerle destekleniyor.

İlk sayı konu ve konukları

Derginin ilk sayısında;  Aydın Boysan, Haldun Dormen ve Kerem Erginoğlu sohbetleriyle yer alıyor. Teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalandığımız Lyon Işık Festivali, gezi sayfasında Antakya, yemek lezzet sayfalarında ise Şef İbrahim Kotok var. Dekorasyon, stil konularıyla yaşam alanlarına özel önerilerin de yer aldığı dergi, 2013-2014 yıllarının renk eğilimlerini de sunuyor.

Kullanıcılar, Filli Boya’nın Design Soul uygulamasını şu adresten ücretsiz indirebiliyor.