MediaCat

Fiat reklam ajansını seçti

Fiat’ın Türkiye’de yeni reklam ajansı Markom Leo Burnett oldu. Açılan konkur sonrasında Fiat’ın…

Fiat reklam ajansını seçti

Fiat’ın Türkiye’de yeni reklam ajansı Markom Leo Burnett oldu. Açılan konkur sonrasında Fiat’ın yeni iş ortağı olan Leo Burnett, Fiat markasının hem otomobil hem de ticari araçlar iletişiminin çizgi üstü ve çizgi altı çalışmalarından sorumlu olarak faaliyet gösterecek. Türkiye’nin en büyük reklamveren firmalarından biri olan Fiat’ın Leo Burnett ile yine fark yaratacak işleri ortaya koyacağına inandıklarını ifade eden Fiat Marka Direktörü Okan Baş, “7 yılda binlerce saat ortak mesai harcayarak ses getiren başarılı 400 filme ve 4 binden fazla ilana el ele imza attığımız TBWA İstanbul ile büyük lansmanların ve önemli işlerin üstesinden hakkıyla gelmeyi başardık. Bu süreçte Fiat markasına kattıkları yüksek katma değer ve sergiledikleri güçlü işbirliği için tüm içtenliğimizle teşekkür ediyoruz” dedi.

Ülkemizin en önemli ve büyük reklamveren markalarından biri olan Fiat, Ekim ayından itibaren çizgi altı ve çizgi üstü reklam çalışmalarında yaratıcı çözüm ortağı olarak Markom Leo Burnett ile çalışmaya başladı. Fiat Türkiye, markanın hızla değişen global/ulusal iş yapısını ve kimliğini reklam iletişimi anlamında farklı biçimde konumlandırma arayışları sürecinde farklı perspektifleri görebilmek adına açılan konkur sonucunda Leo Burnett’i yeni iş ortağı olarak seçti.

Fiat olarak Leo Burnett’le yine fark yaratacak işler ortaya koyacaklarına inandıklarını ifade eden Marka Direktörü Okan Baş, “7 yılda binlerce saat ortak mesai harcayarak ses getiren başarılı 400 filme ve 4000 adet ilana el ele imza attığımız TBWA İstanbul ile büyük lansmanların ve önemli işlerin üstesinden gelmeyi başardık. Özellikle son 3 yılda Fiat Linea, Fiat  Fiorino ve son olarak Yeni Fiat Doblo gibi Türkiye’de üretilen 3 önemli modelin lansmanını üstün bir başarıyla gerçekleştirdik. Bu süreçte Fiat markasına kattıkları yüksek katma değer ve sergiledikleri güçlü işbirliği için ekip olarak TBWA İstanbul Ailesi’ne tüm içtenliğimizle teşekkür ediyoruz. 7 yıllık ortak çalışma hayatımız boyunca yaptığımız göz kamaştıran sonuçlara sahip işler, hem Fiat Türkiye hem de TBWA İstanbul’u birbirine gönülden bağlı kılmaktadır ” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.