Fiat Bravo’ya 4 ödül birden

Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili medya fikrinin kullanımının önemini vurgulamak için...

28.10.2008 - 11:26 | MediaCat

Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili medya fikrinin kullanımının önemini vurgulamak için 2008 yılında 3.sü düzenlenen MediaCat Felis Yarışması’nda Fiat Bravo pazarlama iletişimi kampanyası, 4 ödüle birden layık görüldü! Fiat’ın Bravo modeli için uyguladığı kapsamlı iletişim projesi, 20 farklı kategoride yılın en iyilerinin belirlendiği yarışmada en fazla ödül kazanan çalışma olarak da ön plana çıktı.

2008 yılında 3.sü düzenlenen ve pazarlama iletişiminde etkili medya kullanımını ödüllendirmek amacını taşıyan MediaCat Felis Yarışması’nda, 20 farklı kategoride kazanan projeler açıklandı. Fiat’ın kompakt sınıfta yer alan yeni modeli Bravo için ülkemizde düzenlenen kapsamlı pazarlama iletişimi kampanyası, MediaCat Felis Yarışması’nda 4 ödüle birden layık görüldü. 349 adet proje arasından final değerlendirmeye yükselen Fiat Bravo pazarlama iletişimi kampanyası, aynı zamanda 2008 MediaCat Felis Yarışması’nın en çok ödül alan çalışması olarak dikkatleri üstüne topladı.

Aka Gündüz Özdemir’in başkanlığında görev alan ve farklı sektörlerden oluşan 19 kişilik jüri, yarışmaya katılan projeleri; strateji, uygulamadaki yaratıcılık, hedef kitleyi yakalama başarısı ve sonuç olmak üzere 4 farklı kriterde değerlendirdi. “Sıra dışı olmayı bilenlere Bravo, Fiat Bravo” sloganlı projeyle yarışmaya katılan Tofaş çatısı altındaki Fiat Binek Araç, ” En İyi Gazete Medya Kullanımı”, “En İyi TV Medya Kullanımı”, “En İyi Radyo Medya Kullanımı” ve “Tüm Yetişkinler İçin Gerilla Aktiviteleri”yle, 4 kategoride ödülün sahibi oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.