MediaCat

Feveran’a 6 yeni marka

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

Feveran’a 6 yeni marka

Yaratıcı marka iletişim ajansı Feveran yeni yılda portföyüne altı yeni marka ekledi. Buna göre; zeytin yağı markası Güven Asa, sağlıklı bir yaşam için gelecek nesillere fayda sağlamayı hedefleyen Asiltane Zeytinyağları, online kitap satış platformu Kidega, Türk finans sektörünün ve finans yöneticilerinin gelişimi ve dayanışması amacıyla faaliyet gösteren Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı, sürdürülebilir yaşam köyü projesi Nefes Assos ve inşaat projesi Now Bomonti yeni dönem iletişim çalışmalarını Feveran’a emanet etti. Ajans yeni markalarının stratejik iletişim, dijital iletişim, kreatif tasarım ve etkinlik yönetimini kapsayan bütünleşik iletişim çalışmalarını yürütecek.

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme gibi alanlarda stratejik iletişim danışmanlığı veren Feveran, aynı zamanda dijital iletişim, etkinlik ve yaratıcı proje yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.