Vodafone STK liderleri kampı düzenliyor

YGA ve Türkiye Vodafone Vakfı 7-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında “Geleceğin STK Liderleri Kampı’nı” düzenleyecek.

20.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştiren YGA (Young Guru Academy), Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğiyle 7-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında “Geleceğin STK Liderleri Kampı’nı” düzenleyecek.

Kamp’a, STK’larda (Sivil Toplum Kuruluşları) çalışan genç profesyoneller ve bu alanda çalışmayı hayal eden üniversite öğrencileri arasından seçilecek 20 aday davet edilecek. Geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında kurulan ve Uluslararası Liderlik Programlarıyla adını duyuran YGA Vakfı, Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğiyle geleceğin STK liderlerini keşfetmeyi ve onların liderlik kabiliyetlerini geliştirmeyi amaçlıyor.

STK Liderleri yetiştirmeyi hedefleyen kampta Türkiye Vodafone VakfıYönetim Kurulu Başkanı Hasan Süel ve YGA Vakfı Kurucusu Sinan Yaman’ın yanında rektörler, iş adamları, CEO lar STK başkanları, sosyal girişimciler, sanatçılar lider adayları ile kendi başarı reçetelerini ve liderlik tecrübelerini paylaşacak. Bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek olan kampta önümüzdeki yıllarda Vodafone Vakfı aracılığıyla yurt dışındaki STK’lardan da katılımcılar ve konuşmacılar ağırlanacak.

Başvurular için Son Tarih 22 Haziran

7-10 Temmuz tarihleri arasında Saklıköy’de yapılacak olan Geleceğin STK Liderleri Kampı için başvurular başladı. 30 yaş altı üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller, STK Liderleri Kampı’na katılmak için www.yga.org.tr veya www.turkiyevodafonevakfi.org.tr adresinden 22 Haziran 2011 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.