MediaCat

Felix bu sefer twitter’dan atlayış yapıyor

Felix’e soru sorun, kendisiyle tanışma fırsatı yakalayın!

Felix bu sefer twitter’dan atlayış yapıyor

Brand Week Istanbul için Türkiye’ye gelen serbest düşüş uzmanı Felix Baumgartner’a hakkında merak ettiklerinizi vakit kaybetmeden sorarak  ‘düşmesine’ yardımcı olun ve karşılığında Felix’in basın toplantısına katılma şansını yakalayın.

Felix, bilindiği üzere 39 bin metrelik (39 km) stratosfer atlayışıyla hava dalışının bilinen birçok rekorunu kırmış, dünya üzerinde ses hızını dış müdahale olmaksızın aşan ilk insan olma onuruna erişmişti. Bu rekoruyla kariyerini noktalayan Felix, şimdi de hayranlarının da yer alacağı bir başka meydan okumaya hazırlanıyor.

Felix Türkiye’deki hayranlarının sorularını yanıtlıyor

Katıldığı sayısız program ve gerçekleştirdiği birçok söyleşide yaşadığı macerayı ‘Bazen ne kadar küçük olduğunuzu görebilmek için gerçekten çok yükseklere çıkmanız gerekiyor’ şeklinde tarif eden Felix Baumgartner, 14 Kasım’da Türkiye’deki hayranlarının karşısına çıkıyor. Brand Week Istanbul’un konuğu olan Felix’e merak ettiklerinizi sormak ve böylelikle kendisiyle tanışma fırsatı yakalamak mümkün.

Felix’i düşürün!

Twitter hesabınızdan Felix’e yönlendireceğiniz her soru www.brandweekistanbul.com/felixesor sitesindeki 39 km’lik altimetre üzerinde duran Felix’in 10 metre aşağı ‘düşme’sini sağlayacak. Her soruyla biraz daha alçalan Felix, yere ulaştığındaysa kazananlar belirlenecek.

#FelixeSor hashtag’inde toplanan sorulardan en iyilerini yönelten şanslı kişiler Brand Week Istanbul’a katılma ve Felix’le tanışma fırsatına erişecek. MediaCat jürisi tarafından seçilecek olan 10 sorunun sahibi Brand Week Istanbul kapsamındaki Creativity Day, 10 kişi ise Marketing Day’e davetiye kazanacak. 20 sorunun içinden seçilecek en iyi 5 sorunun sahibi ise Felix Baumgartner ile gerçekleştirilecek olan basın toplantısına katılarak sorularını Felix’e sorma şansı elde edecek.

Siz de bu yarışmaya katılın; hem Brand Week Istanbul’un dinamik atmosferine ortak olun hem de dünyaca ünlü sporcuya merak ettiklerinizi kendiniz sorun.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.