Felis Ödülleri’ne başvurular 30 Eylül’e kadar uzatıldı

Felis bu yıl sekizinci kez düzenleniyor.

20.09.2013 - 09:35 | MediaCat

Felis Ödülleri başvuruları yoğun talep sebebiyle 30 Eylül Pazartesi gününe kadar uzatıldı. Bu yıl sekizincisi düzenlenen Felis Ödülleri’ne, medya bölümü, yaratıcılık bölümü ve dijital bölümüyle tam 94 kategoride başvurular devam ediyor.

Yarışmaya ilk kez 1 Temmuz 2012 – 20 Eylül 2013 dönemi içinde yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabiliyorken; söz konusu işlerin bu tarih dilimi içerisinde yurtiçinde ve/veya yurtdışında yayınlanmış olması gerekiyor.

Felis Ödülleri medya ajanslarına, reklam ajanslarına, dijital ajanslara, internet interaktif ajanslara, out-of-home, sinema, radyo alanlardaki reklam ve medya ajanslarına, doğrudan pazarlama, etkinlik, pr ve sosyal medya ajansları ile mobil ajansların katılımına açıktır.

Aday projeler; medya bölümü, yaratıcılık bölümü ve dijital bölüm için sektör, reklam veren ve mecra temsilcilerinin oluşturduğu her bölüm için ayrı oluşturulacak jüriler tarafından değerlendirilecektir.

http://felisodulleri.com/2013 adresinden MediaCat Felis Ödülleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve 30 Eylül Pazartesi’ye kadar başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Felis Ödülleri ile ilgili haberleri kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter’da takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/MediaCatFelis
www.twitter.com/MediaCatFelis

 

İletişim ve detaylı bilgi için

Gözde Yılmaz
0212 282 26 40/211
gozdeyilmaz@kapital.com.tr

İlkem Aslan
0212 282 26 40/117
İlkemaslan@kapital.com.tr

Bürucen Dalkıç
0212 282 26 40/314
burucendalkic@kapital.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.