MediaCat

Felis için son iki gün!

Yarışmaya başvurular yarın 18.00’de sona eriyor.

Felis için son iki gün!

Reklam endüstrisinde gerek medya planlama ve satın alma fonksiyonunun, gerekse de yaratıcılığın önemini vurgulamak ve gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen, bu alanda faaliyet gösteren tüm ajansların ekiplerini motive etmek ve başarılarını belgelemeyi, ödüllendirmeyi ve onurlandırmayı amaçlayan MediaCat Felis Ödülleri, bu sene de Brand Week Istanbul kapsamında 4-5 Kasım’da gerçekleştirilecek.

Bu hafta başında uzatılan başvuru süresi önümüzdeki Cuma günü 18.00 itibarıyla sona eriyor. Yarışmaya ilk kez 20 Eylül 2013-20 Eylül 2014 tarihleri arasında yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabiliyor. Söz konusu işlerin verilen tarih aralığı içerisinde yurtiçinde ve/veya yurtdışında yayınlanmış olması gerekiyor.

Reklam, prodüksiyon, etkinlik, doğrudan pazarlama, medya, halkla ilişkiler, tasarım, teknoloji, dijital, mobil, sosyal medya ve yaratıcı alanlarda çalışanlarla sınırlı kalmayan MediaCat Felis Ödülleri, tüm ajanslara açık. 2014’te yarışmada Felis Medya, Felis Dijital, Felis Yaratıcılık ve Felis Halkla İlişkiler olmak üzere 4 ana bölüm, 130 kategori yer alacak.

Başvurularınızı felisodulleri.com adresinden gerçekleştirebilir, tüm sorularınız için events@kapital.com.tr‘den destek alabilirsiniz.

Fotoğraflar: oofataoo@flickr (giriş) ve jenniferboydonphotography@flickr (sosyal medya)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.