İletişim dilini en etkin kullananlar Felis’e!

PR disiplininin strateji, üretim ve yaratıcılık süreçlerinde ortaya koyduğu başarı Felis PR Bölümü'nde sergilenecek.

07.09.2017 - 08:39 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!

Halkla ilişkiler disiplininin markanın ulaşmak istediği kitleyle arasındaki bağı inşa etmedeki yaratıcı kullanımının değerlendirileceği Felis PR Bölümü’nde projeler hakkında detaylı değerlendirme metotları, ölçümleme araçları ve kampanya sonrası analizler incelenecek. Jüri üyeleri, PR etkisini değerlendirirken projenin nicelik ve nitelik çıktıları ile iş sonuçlarını da dikkate alacak. Geçtiğimiz sene 25 kategoride 14 Felis dağıtan bölüm, bu yıl 28 kategoride başvuruları bekliyor.

PR projelerinin dijital platformlar ve sosyal medyadaki çalışmalarıyla birlikte bu çalışmalardaki topluluk yönetimi, yeni teknoloji kullanımı, kitle hedefleme ve “engagament” stratejisinin; sürdürülebilirlik yönetiminin; kurumsal sosyal sorumluluk bilincinin değerlendirileceği PR Bölümü’nde ayrıca çalışmaların kamu kurumları, kurumlar ve markalar adına ürettiği katma değer ile kurum, kuruluş ve markanın faaliyet alanlarını, iletişim çalışmalarını ve itibarını etkileyebilecek, gündem ve kriz konularının önden tespiti, yönetim stratejileri ve süreç yönetimi değerlendirilecek.

Felis PR Bölümü’ne başvurularınızı 15 Eylül 2017’ye kadar Felisodulleri.com adresinden yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.