Felis Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 10'uncusu düzenlenen Felis Ödülleri seremonisi tamamlandı.

20.11.2015 - 23:08 | Arzu Nilay Kocasu

Felis Ödülleri sahiplerini buldu

Dün Jülide Ateş’in sunumuyla başlayan Felis Ödülleri’nde ikinci ve son gecenin sunucusu Murat Güloğlu’ydu. MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasının ardından sürprizlerle devam eden gecede kazananlar, ödüllerini kırmızı halıdan yürüyerek sahnede aldılar.

İkinci gece, yeni sürprizler

İlk gecesinde sürprizlere sahne olan Felis Ödülleri’nin ikinci gecesinde de sürpriz isimler vardı. Garanti Deneysel Bankacılık ile iki Başarı Ödülü ve üç Felis kazanan Kompüter ödülünü, sahneye sürpriz bir giriş yapan Cengiz Bozkurt’un elinden aldı.

Özgecan Yasası, Yerli Müzik Yabancıdan Dinlenmez ve Bir Kolayı Çok Sevdim işleriyle toplamda dört Felis kazanan Punch ödülünü aldıktan sonra ise sahneye çıkan Semih Gönder, Bir Kolayı Çok Sevdim şarkısını seslendirdi.

Volkan Akmehmet ve İnanç Şanver, Felis için özel olarak besteledikleri ve ilk kez bu gece seslendirdikleri sektör temalı şarkılarıyla davetlilere keyifli dakikalar yaşattılar.

Biri halay mı dedi?

Maestro Mahmut Tuncer, halaybaşı Lawrence du Pré ve lorke lorke lorke…

#Felis2015 C-Section Mahmut Abi'yle halay ogreniyor ???

MediaCat (@mediacatonline) tarafından paylaşılan bir video ()

Gecenin en büyük sürprizi şüphesiz C-Section aralarında Mahmut Abi’yle Halay Öğreniyorum’un da olduğu yedi işiyle ödül almak için Murat Güloğlu’nun yanına geldiğinde sahneye baskın yapan Mahmut Tuncer’di. Lawrence du Pré’nin elinde mendiliyle başını çektiği halayı yönlendiren Tuncer, Du Pré ve C-Section ekibi Lorke eşliğinde halay çekti.

Felis Ödülleri 2015 Kazananları Tam Listesi [PDF: 303 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.