Felis jürisi, tanışma kokteylinde buluştu

Bu ay içinde 3 bin 280 projeyi değerlendirecek jüri zorlu görev öncesi bir arada.

03.10.2018 - 16:21 | MediaCat

Felis jürisi, tanışma kokteylinde buluştu

Başvuru süreci kısa süre önce sona eren ve bu ay içinde gerçekleşecek 13 jüri toplantısının sonunda kazananları belli olacak Felis Ödülleri için dün özel bir buluşma gerçekleşti.

16-25 Ekim tarihleri arasında jüri toplantılarının da yapılacağı Fairmont Quasar Istanbul’da dün akşam gerçekleşen tanışma kokteylinde, farklı bölümlerden pek çok jüri başkan ve üyesi bir araya geldi.

Felis jürisi, tanışma kokteylinde buluştu

Buluşmada, jüri üyeleri için özel bir sunum da gerçekleşti. 2018’in Temmuz ayında Cannes Lions’ın da organizasyonunu üstlenen Ascential tarafından satın alınan, marka/pazarlama odaklı online bilgi platformu Warc.com’dan Kate Nixon, Global Yaratıcılık ve Etkililik Trendleri başlıklı sunumunu katılımcılarla paylaştı. Geride kalan yılın en başarılı pazarlama vakalarından çıkan derslerin yer aldığı sunum, Felis jüri üyeleri tarafından ilgiyle takip edildi.

7-8 Kasım akşamı Brand Week Istanbul kapsamında düzenlenecek ödül törenleriyle sahiplerini bulacak Felis Ödülleri’nin takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.