MediaCat

Felis en özel misafirlerini ağırladı

İki yıldır MediaCat sayfalarına konuk olan Ajans Çaycıları, Brand Week Istanbul 2016 kapsamında bu defa Felis’e konuk oldu.

Felis en özel misafirlerini ağırladı

ÇAYKUR’un katkılarıyla yaklaşık iki yıldır MediaCat’in en sevilen ve ilgiyle takip edilen sayfalarından Ajans Çaycıları, Felis’te taltif edildi.

Yıllardır hem ajanstaki arkadaşlarını hem müşterileri hem de iki yıldır MediaCat’i ağırlayan çaycılar, 10 Kasım 2016 akşamı Felis Ödül Törenlerinin ilkinde MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve ÇAYTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Sütlüoğlu tarafından ağırlandı.

Yıllardır mesai arkadaşlarının her derdine koşan çaycılar, bu defa arkalarına yaslanıp ajanslarının ödül keyfine ortak oldu.

ÇAYKUR’un gecenin hatırası olarak verdiği heykellerini Felis sahnesinde alan ve o gece orada olan sektör temsilcilerinin alkışlarıyla teşekkür ettiği çaycılar şu isimlerden oluşuyordu:

Manajans’tan Selami Karakuş, Y&R’dan Hüseyin Merdamert, Sesliharfler’den Nurgül Korkmaz ve Demet Duran, Rafineri’den Şenel Zengin, Concept’ten Ülkü Erkaya ve Ogilvy & Mather’dan Vesile Şen.

Ömer Medya’nın gece için özel olarak hazırladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.