MediaCat

Ev arkadaşı olmak isteyeceğiniz biri: Dave

Febreze Super Bowl’u eğlenceli bir mockumentary ile selamlıyor.

Ev arkadaşı olmak isteyeceğiniz biri: Dave

Dave, kendi halinde yaşayıp giden bir adam. İlk bakışta sokaktaki herhangi birinden hiç farkı olmayan bu genç adamın, onu insanlığın büyük bir bölümünden ayıran özel bir gücü var: Dave evinizde tuvalete girip orada hatırı sayılır bir süre kalsa dahi, çıktığında arkasında asla koku bırakmıyor. Anlayacağınız, Dave’in kakası kokmuyor.

İnsanların kalabalık gruplar halinde, yiyip içerek izlemeyi âdet edindikleri Super Bowl’da odada Dave gibi birinin olması onunla aynı odayı paylaşan herkes için çok hayırlı olabilirdi. Ancak Dave bu yıl Super Bowl’u evinde izleyecek. Bir oda dolusu “sıradan” insanla uzun bir geceye hazırlanan diğer herkese ise alınacak tek bir önlem kalıyor: Şimdiden bir Febreze alıp tuvaletlerine koymak.

Super Bowl reklamverenleri kervanına geçen yıl katılan Febreze’nin ikinci Super Bowl reklamı “The Only Man Whose Bleep Don’t Stink” reklam ajansı Grey New York imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.