Senden daha tazesini pişiren sadece bir kişi var!

Feast'ten iddialı relansman kampanyası.

27.04.2015 - 20:58 | MediaCat

Feast'ten iddialı relansman kampanyası.

Sebzeleri mevsiminde topladıktan sonra ortalama 3 saat içinde donduran İzmirli dondurulmuş gıda üreticisi Feast, bu brief’ten hareket eden yeni relansman kampanyasında “daha tazesini ancak tarlada pişirirsen yiyebilirsin” stratejisiyle hareket ediyor. Tüm strateji ve yaratıcı süreçlerini BLAB‘ın üstlendiği kampanyanın fikri, “Türkiye’de senden daha taze enginar pişirebilen tek bir kişi var.”

Kampanyanın merkezinde yer alan filmde bir kadının tazelik tutkusu, bu tutkuyla en taze enginarın peşine düşmesi, bu yolculukta türlü badireler atlatması ve tam da Feast’i keşfetmişken, Türkiye’de ondan daha taze enginar pişiren tek bir kişi olduğunu öğrenmesi anlatılıyor.

Bugün saat 21.00’de tüm televizyon kanallarında aynı anda yayına giren 80 saniyelik filmin 35’er saniyelik kısa versiyonları bulunuyor. DUAL‘in yönettiği ana filmin yanı sıra, sürprizli bir açıkhava kullanımı, ilginç dijital ve sosyal medya uygulamaları kampanyanın diğer açılımları. Ayrıca 5 farklı içgörüden hareket eden radyo spotları ve iki devam filmi, kampanya hikâyesinin derinleşmesini sağlıyor.

Prodüksiyon ve post prodüksiyonu yaklaşık 1 ay süren filmler İzmir ve İstanbul’da, 5 günde çekildi.

Künye:

Reklamveren: Feast
Reklam Ajansı: BLAB
Yaratıcı Fikir / Stratejik Planlama: BLAB
Prodüksiyon Şirketi: POW Films
Yönetmen: DUAL
Görüntü Yönetmeni: Mark Stubbs
Müzik: Arda Algül
Online: Özgür Yiğit
Renk: Jano Fekete
Ses: Murat Çelikkol

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.