MediaCat

FCBRAM’da üst düzey 2 atama

Ajansta kreatif direktör olarak görev alacak isimler belli oldu.

FCBRAM’da üst düzey 2 atama

2013 yılında RAM İstanbul adıyla kurulan ve 2017 yılında FCB’ye katılan FCBRAM’de üç yıldır yazar ve tasarım ekiplerinin yönetimini üstlenen Utku Ergin ve Bahadır Canberk’in görevleri değişti. Ajansın portföyündeki her markanın konkur süreçlerini yöneten, son üç yılda yayınlanan tüm proje ve ödüllerde imzaları bulunan Ergin ve Canberk ajansın yeni kreatif direktörleri oldu.

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Utku Ergin, 4129Grey ve Kollektif’te görev almasının ardından FCBRAM bünyesine 2016 yılında katıldı, çalışmaları birçok organizasyonda ödüle layık görüldü. Aynı zamanda komedyen olan ve Türkçe ve İngilizce stand-up gösterilerini sürdüren Ergin, 2014 yılında BKM Mutfak Açık Mikrofon’u kurdu ve organizasyonunu üstlendi. Ergin bir dönem Kent FM’de radyo programları da yaptı.

Reklamcılık hayatına 2004 yılında Litespell’de başlayan Bahadır Canberk, geride kalan 14 sene boyunca  41?29!, Grey, V for Viral, Promoqube ve Alafortanfoni gibi ajanslarda görev aldı. FCBRAM ailesine 2016 yılı sonunda yaratıcı grup başkanı olarak katılan Canberk’in çalıştığı projeler birçok organizasyonda ödüle layık görüldü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.