Farkında olmadığınız ağır çekim anlarınız

Tayland'dan saçlarınıza sıradışı bir bakış.

23.05.2019 - 15:47 | Sencer Uçar

Farkında olmadığınız ağır çekim anlarınız

Kimi zaman bir ayna kimi zaman patlayan flaşlar karşısında, bir sağa bir sola savrulan, ışıl ışıl parlayan, baş döndürücü saçlar…ve o anların ağır çekimle daha bir ayrıcalıklandırılması. Şampuan -ya da diğer saç bakım ürünleri- reklamlarından konuşuyoruz, değil mi?

Saç bakım ürünleri için hazırladığı reklam filminde kişisel bakım markası Oriental Princess, bu konuşmaya farklı bir perspektiften dahil oluyor. Güzelliğin, bakan kişinin gözlerinde saklı olduğundan yola çıkan marka, kameranın sıradışı kıldığı anlardan ziyade hayatın içine dalıveriyor.

Filmdeki sahnelerin apar topar bir önizlemesinin ardından izleyicinin oynatma hızı ayarlarıyla oynayan marka, “Siz farkında olmasanız bile, başkaları için ağır çekim olabilirsiniz” sözüyle devam ettiği filmde ister iyi ister kötü olsun, sıradan anların ansızın sıradışı olabileceğini gösteriyor. Marka, filmin sonunda en iyi ağır çekim anları için herkesi kendi ürünlerini kullanmaya çağırıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Oriental Princess
  • Reklam Ajansı: Wolf Bangkok
Kaynak: Brandinginasia.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.