Fairmont Quasar Istanbul’da üst düzey atama

Fairmont Quasar Istanbul Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

27.01.2020 - 11:55 | MediaCat

Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar Istanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Fairmont Quasar Istanbul’da pazarlama ve iletişim direktörü olarak görev alacak isim Buket Oğuz oldu.

Konaklama sektöründe 23 yılı aşkın tecrübesi bulunan Buket Oğuz, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine 1996 yılında The Marmara İstanbul’da halkla ilişkiler temsilcisi olarak adım attı. Aynı otelde halkla ilişkiler müdürü olarak da görev alan Oğuz, kariyerine Ceylan InterContinental Istanbul’da pazarlama iletişimleri müdürü olarak devam etti. 2002 yılında Mövenpick Hotel Istanbul’un açılış ekibinde halkla ilişkiler müdürü olarak görev yapan Oğuz, 2010 – 2019 yılları arasında ülkemizdeki Mövenpick otellerinin pazarlama iletişimleri direktörülüğünü üstlenerek, grubun dört otelinden sorumlu oldu. Ocak 2020 itibarıyla Fairmont Quasar Istanbul bünyesindeki yeni görevine başlayan Oğuz, otelin tüm pazarlama iletişimleri ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.