Facebook, Watch Party özelliğini duyurdu

Facebook kullanıcıları, Watch Party ile platformda birlikte ve gerçek zamanlı olarak video izleyebilecek.

25.07.2018 - 15:14 | MediaCat

Facebook, Watch Party özelliğini duyurdu

Facebook, bir süredir test aşamasında olan ve Facebook gruplarındaki kullanıcıların platformda birlikte ve gerçek zamanlı olarak video izlemelerine olanak sağlayan özelliği Watch Party’nin tüm dünyada devreye alındığını duyurdu.

Facebook’un yeni özelliği Watch Party, katılımcıların, canlı ya da önceden kaydedilmiş videoları izledikleri sırada yeni bağlantılar kurabilmelerini ve sohbet edebilmelerini mümkün kılıyor. Yeni özellikte, Watch Party’i başlatan kişinin devam eden bir Watch Party’e videolar ekleyerek, partiyi devam ettirecek başka kişileri atamasını sağlayan co-hosting ve Watch Party’e katılan kişiye, eklemesi için video önerme olanağı sunan crodwsourcing özellikleri de bulunuyor.

Watch Party’nin küresel çapta duyurulmasının kutlanması amacı ile 27 – 29 Temmuz tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından Facebook gruplarının topluluklarıyla bağlantı kuracakları bir de Watch Party Hafta Sonu düzenlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.