F5 İletişim’e yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

08.01.2021 - 14:17 | MediaCat

Almanya’nın kimlik yönetim platformu (IMPaaS) sağlayıcılarından Identify, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını F5 İletişim Yönetimi’ne emanet etti.

Bankacılık-finans, sigorta, telekomünikasyon, e-ticaret, oyun ve araç kiralama alanları başta olmak üzere çok sayıda sektöre regülasyonlara uygun olarak Uzaktan Müşteri Edinimi ve Müşteri Tanıma (KYC) çözümleri sunan ve yeni dönemde Türkiye’de pazarın gelişmesi için çalışacak olan Identify, Türk-Alman mühendis ve uzmanlardan oluşan ekibiyle geliştirdiği identify IMPaaS platformuyla uçtan uca müşteri tanımlama, müşteri tanıma gibi kritik süreçlerini yönetip değerlendirme olanağı sunuyor.

Son olarak Identify ile el sıkışan F5 İletişim Yönetimi halihazırda Kaspersky, Kingston, Nvidia, SAS, HyperX (RAM-SSD), Nutanix, TBV, TELKODER, FINTR, Linktera, Lincoln Electric, Ayvos, Paymes, Cbot ve Teknopark İstanbul gibi teknoloji şirketleri ve STK’larına hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.