MediaCat

Eyüp Can Sağlık Hürriyet’in dijital yayınlar direktörlüğüne getirildi

Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık yeni bir göreve atandı.

Eyüp Can Sağlık Hürriyet’in dijital yayınlar direktörlüğüne getirildi

Medyatava‘da yer verilen bir habere göre, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık, bugün Hürriyet Dünyası dijital yayınlar direktörlüğü görevine getirildi.

Vuslat Doğan Sabancı tarafından yapılan açıklamada, Sağlık’ın Radikal’deki görevine devam edeceği, bunun yanı sıra Hürriyet Gazetesi‘nin dijital stratejilerini geliştireceği, yeni yapılanmayı belirleyeceği ve dijital ürünler geliştirilmesi konusundaki çalışmaları koordine edeceği belirtildi.

Vuslat Doğan Sabancı’nın açıklaması şöyle:

Radikal Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık, mevcut görevinin yanı sıra, Hürriyet Dünyası Dijital Yayınlar Direktörü olarak görevlendirilmiştir.

Eyüp Can Sağlık, Hürriyet Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu’na bağlı olarak Hürriyet Gazetesi’nin kağıttaki tartışılmaz başarısını ve ikame edilmez pozisyonunu dijitale taşıyacak dijital stratejileri geliştirmekte, yeni yapımızı ve yol haritasını belirlemekte çalışacaktır. Kendisi, Hürriyet Dünyası’nı bu öncelikli hedeflere süratle ulaştırma amacıyla gerekli koordinasyonu üstlenirken, belirlenmiş dijital strateji bazında dijital ürünler geliştirilmesi konusundaki çalışmaları koordine edecektir.

Kendisine bu yeni ek görevinde başarılar dilerim.

Kaynak: Medyatava

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.