MediaCat

EXPO 2020 ‘Öykü’yle tanıtılacak

İzmir’in EXPO 2020 adaylığı sürecinde ulusal ve uluslararası iletişim ve tanıtım ihalesini Öykü Dialogue International kazandı.

EXPO 2020 ‘Öykü’yle tanıtılacak

EXPO’nun en önemli unsurlarından biri olan iletişim ve tanıtım ayağını Öykü Dialogue International’ın önderliğini yaptığı dörtlü konsorsiyum kazandı. Öykü Dialogue International, Elite Reklam, Ark Reklam’dan oluşan konsorsiyum, CEO Turizm Organizasyon firması ile yarıştı.

İki firmanın teklif verdiği ihalede, ihaleyi kazanan firma 2 milyon 350 bin TL üzerinden sözleşme imzaladı. İhaleyi kazanan firma EXPO 2020 İzmir Görsel Kılavuzu’nun zenginleştirilmesi, reklam kampanyalarının tasarlanması ve hazırlanması, üç farklı uzunlukta EXPO 2020 İzmir tanıtım filminin hazırlanması, stratejik halkla ilişkiler planlarının oluşturulması, dijital iletişim araçları tasarım ve geliştirme hizmetleri, EXPO 2020 İzmir sunumlarının planlama ve uygulaması, adaylık dosyası tasarımının yapılması, ulusal ve uluslararası medya satın alma hizmetlerinin sağlanması, izleme ve değerlendirme işlerini yapacak.

İşin teslim süreci 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecek. Tanıtım altı dilde yapılacak. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça, Çince, İspanyolca reklamlar da hazırlanacak. Hazırlanan reklamlar da gazete ve televizyon ilanlarının yanı sıra, yurtdışında havaalanları, metro duraklarında yer alacak.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.