MediaCat

Evy Lady kadınlara çikolata ikram ediyor

Türkiye’de rekabetin en yoğun yaşandığı hijyenik ürünler sektöründe yer alan hijyenik ped markası

Evy Lady kadınlara çikolata ikram ediyor

Türkiye’de rekabetin en yoğun yaşandığı hijyenik ürünler sektöründe yer alan hijyenik ped markası Evy Lady, bu yıl çok farklı ve çarpıcı etkinliklere, yarışmalara, ürünlere imza atacak.

Evyap’ın 80 yıllık birikimleri sonucunda 2004 yılında piyasaya çıkan Evy Lady, bayanların özel günleri için yeni bir kampanya başlattı. Kadınların özel günlerinde östrojen dolaşımının azalmasıyla kan şekerlerinin düştüğü ve tatlı ihtiyacının arttığı düşüncesinden yola çıkarak içerisinde Bind Çikolata bulunan bir paket hazırladı. Sınırlı sayıda üretilen paket ‘Canınız çikolata mı istedi? Biz de öyle düşünmüştük.’ sloganıyla satışa sunuldu.

Rekabetin yoğun olduğu bu pazarda farklı uygulamalar yapmanın gereği (Örneğin, kadınların periyod dönemleride ikinci en çok tükettikleri ürün olan çikolatayı hijenik pedle hediye etmesi, (birincisi hijenik ped), Türkiye’nin ilk özel gün yarışmasını düzenlemesini, ve internetin ilk kadınlara yönelik ilk yarışmasını organize etmesi gibi.) üzerinde duran Evy Lady, Türkiye’de lider olma konumunda ilerliyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.