MediaCat

Evin değerini belirleyen asıl değerler

Endeksa’nın yeni reklam filmi yayında.

Evin değerini belirleyen asıl değerler

Büyük veri analizi ve makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme ve bölge analizleri sunan Endeksa‘nın yeni reklam filmi yayınlandı.

aRthuR İstanbul imzasını taşıyan reklam filminde, yaşanan deprem felaketi sonrasında evimizi seçerken göz önünde bulundurduğumuz başlıca kriterlerin artık değiştiği ve Endeksa ile sadece evlerin değerinin değil, ilgili semtin özelliklerinin de öğrenilebileceği vurgulanıyor.

Endeksa.com Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortağı Aylin Daylan, yeni reklam filmini, “Endeksa kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına bağımsız, güvenilir ve teknoloji odaklı gayrimenkul veri ve analizleri sunuyor. Endeksa teknolojisi ile evinizin satış ve kira değerini saniyeler içinde öğrenmeniz mümkün. Yaşadığımız deprem felaketi sonrasında değere etki eden faktörler değişti. Artık evimizin oda sayısı ve metrekaresinin yanı sıra binadaki kat sayısı, zeminin sağlamlığı, imar durumu gibi pek çok özelliği daha fazla titizlikle inceliyoruz. Endeksa, kullanıcılarına satış ve kira değerinin yanı sıra evin bulunduğu bölge ile ilgili de pek çok önemli bilgi sunuyor. Bu filmimiz ile evlerimizi seçerken bu değerleri de göz önünde bulundurmanın öneminin altını çizmek istedik. Dileriz ülkemizde bir daha bu denli yıkıcı etkisi yüksek bir deprem felaketi yaşanmaz” sözleriyle değerlendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.