Eva’nın PQ’su 100 üzerinden 160

Magnum Haz Elçisi Eva Mendes, 2 Nisan Salı günü İstanbul Suada'da düzenlenen “Magnum Uluslararası Haz Zirvesi”ne katılarak PQ Haz Testi'ni yaptı...

02.04.2009 - 15:00 | MediaCat

Hollywood’un en seksi yıldızlarından Eva Mendes, PQ Haz Testi’nde rekor kırdı. İstanbul Suada’da düzenlenen “Magnum Uluslararası Haz Zirvesi”yle duyurulan PQ Haz Testi’ni yapan Mendes, 100 üzerinden 160 puan aldı. Dondurma markası Magnum tarafından geliştirilen PQ Haz Testi, ilk kez Eva Mendes tarafından yapıldı.

Magnum Haz Elçisi Eva Mendes, 2 Nisan Salı günü İstanbul Suada’da düzenlenen “Magnum Uluslararası Haz Zirvesi”ne katılarak PQ Haz Testi’ni yaptı. Mendes, ortalama 100 puan üzerinden 160 alarak dünya haz rekoruna imza attı.

PQ Haz Testi, Magnum’un Haz Profesörleri Bob Hurling ve Alex Linley tarafından geliştirildi ve dünyaya ilk kez Türkiye’de ‘Magnum Uluslararası Haz Zirvesi’nde tanıtıldı. PQ Haz Testi’ni uygulayan ilk kişi olan Eva Mendes, işitsel zevklerin egemen olduğu bir haz kişiliğine sahip, bu onun doğal bir dinleyici olduğunu ortaya koyuyor. Magnum Haz Elçisi Eva Mendes’e göre; günümüzün yoğun yaşam temposuna ve mali konulara endişelenmek yerine, hayatımızdan daha fazla haz almaya odaklanmalıyız.

‘Haz testiyle Mısır bilimine olan ilgimi fark ettim’

Küba asıllı Amerikalı Eva Mendes:“Magnum’la haz katsayımı maksimum düzeye çıkarıyorum ancak bana haz veren başka birçok farklı konu daha var. Bu test sonucunda, mimarlık ve eski Mısır bilimi gibi konuların bana haz verdiğini anladım. Magnum’la birlikte dünyanın dört bir tarafından insanlara, kişisel hazlarını fark etmeleri ve daha ‘haz odaklı’ bir bakış açısı benimsemeleri için ilham vermeyi hedefliyorum.” dedi.

Hayatındaki en büyük hazların ailesi ve köpeği olduğunu açıklayan Eva Mendes, kendini suçlu hissetmeden hayatındaki her saniyenin tadını çıkarmaya çalıştığını, çünkü hayatın çok kısa olduğunu söyledi.

Haz Testi sonucu 100 puan üzerinden 160 çıkan Magnum Haz Elçisi Eva Mendes, PQ Haz Testi katsayısını artırmak isteyenlere bir de ipucu verdi ve iyi bir masaj yaptırmalarını önerdi.

Magnum Haz Profesörleri Bob Hurling ve Alex Linley tarafından altı ayda geliştirilen PQ Haz Testi, kişinin hayattan ne kadar haz aldığını ortaya koyuyor ve sonuçları yorumlayarak, PQ seviyesini artırmaya yönelik önerilerde bulunuyor.

PQ Haz Testi, www.magnum.com.tr üzerinden yapılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.