DHL Express Türkiye Dubai’deki merkeze bir Türk gönderiyor

7 yıldan bu yana DHL'de farklı pozisyonlarda çalışan ve gösterdiği performans sonucu Dubai'de Bölge Merkezi'ne atanan...

02.04.2009 - 15:12 | MediaCat

DHL Türkiye Havacılık&Hat Müdürü olarak çalışan Serkan Eren gösterdiği performans sonucu Dubai’de Bölge Merkezi’ne atandı.

DHL Türkiye Havacılık& Hat Müdürü olarak görev yapan Serkan Eren, 1 Nisan 2009 tarihi itibariyle, Dubai’de bulunan DHL Express EEMEA (East Europe, Middle East and Africa-Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Bölge Ofisi Hub & Network Operasyonları- Saha Destek Müdürü olarak atandı.

Serkan Eren, yeni pozisyonunda Hub ve Network Operasyonu Asbaşkanı Aad Van Der Weijden’e bağlı olarak çalışacaktır.

7 yıldan bu yana DHL’de farklı pozisyonlarda çalışan Eren, yeni görevinde verimliliğin arttırılması, operasyon maliyetlerinin azaltılması, operasyon servis kalitesinin geliştirilmesi gibi Hub ve Network süreçleri standardizasyonunun yürütülmesinden sorumlu olacak.

DHL dünyasındaki kariyerine 2002 yılında Havaalanı Koordinatörü olarak başlayan Serkan Eren, sırasıyla Türkiye Hat Müdürü ,Türkiye Havacılık Müdürü ve son olarak Türkiye Havacılık& Hat Müdürü olarak çalışıyordu.

DHL Türkiye ile EEMEA Havacılık arasında stratejik roller üstlenen Serkan Eren, gösterdiği üstün performans ve yaratıcı çözüm yöntemleri sonucunda 2008 yılında, ‘EEMEA Havacılık Yılın Elemanı’ seçilen ilk Türk olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.