EuroCIS’ten Türkiye’ye ödül

En İyi Kurumsal Çözüm ödülü Aydınlı Grup’un oldu.

29.02.2016 - 08:20 | MediaCat

EuroCIS’ten Türkiye’ye ödül

Perakende Teknolojileri Fuarı EuroCIS bu yıl 23-25 Şubat tarihinde Almanya Düsseldoft’ta düzenlendi. Etkinlik kapsamında 23 Şubat gecesi gerçekleştirilen Avrupa Perakende Teknolojileri Ödülleri’nin kazananları arasında Türkiye’den de bir isim var.

Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn markalarını bünyesinde barındıran Aydınlı Grup’un 469 mağazasındaki kritik başarı göstergelerini (KPI) takip etmesini sağlayan mobil raporlama uygulaması “Mağaza Karne” projesi, geceden En İyi Kurumsal Çözüm kategorisi ödülüyle ayrıldı.

Saha yönetiminde matematiği nasıl kullandıklarını açıklayan Almanya Futbol Milli Takımı Genel Koordinatörü Oliver Bierhoff’un anlattıklarından feyz alarak Bierhoff’un bahsettiği sistemi Aydınlı Grup mağazalarında uygulamaya karar veren Aydınlı Grup Genel Müdürü Osman Şentürk ve Bilgi Teknolojileri Direktörü Hakan Duran’ın attıkları adımla ödüle ulaşan Aydınlı Grup, Mağaza Karne projesiyle geliştirilen mobil raporlama uygulamasıyla mağaza ve satış ekiplerinin performanslarını detaylı analiz ederek şirketin orta ve üst düzey yöneticileri ile satış noktalarındaki personeller araısnda daha yakın bir iletişim kurulmasını sağlıyor.

Aydınlı Grup’un yanı sıra Carrefour, McDonalds ve Douglas gibi markaların da farklı kategorilerde ödül kazandıkları etkinliğin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.