Eurobest 2008’e kayıtlar başladı

1 st Eurobest Reklam Festivali temsilci kayıtları başladı. Başvurular...

01.08.2008 - 11:13 | MediaCat

1 st Eurobest Reklam Festivali temsilci kayıtları başladı…

Başvurular www.eurobest.com adresinden yapılabilir. 1-3 Aralık tarihleri arasında Stocholm’da gerçekleşecek festival, ilk yaratıcı reklam festivali olma özelliğini taşıyor.

İsveç’te Stockholm’de Berns Salonger’de gerçekleşecek festival 3 gün boyunca sürecek. 20 yıldır yapılan Avrupa’nın lider reklam ödülleri, European Advertising Festival’de (Avrupa Reklam Festival) sahiplerini bulacak.

Geniş çapta seminerlerin ve konuşmacıların olduğu festivale, Matias Palm-Jensen, Rémi Babinet, Jonathan Mildenhall, David Droga katılıyor.

Eurobest Advertising Festival, yaratıcı bir ilham, sıradışı tecrübelerin edinildiği ve bensersiz iletişim fırsatları için bir platform sunuyor. 2007 yılında 37 Avrupa ülkesinden 5300 işin katıldığı ve Avrupa’nın en yaratıcı reklam ödüllerinin verildiği festival olarak bilinen Eurobest’e geçen yıl 30 bin ziyaretçi gelmişti.

Kayıt başvurusu, otellerle ilgili ve festivalle ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.eurobest.com sitesini ziyaret ediniz..

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.