MediaCat

ETİ, Mersin’e kar yağdırdı

50. kuruluş yılı kapsamında sürpriz mutluluk etkinlikleri planlayan ETİ, Mersin’e kar yağdırarak Mersinlileri mutlu etti.

ETİ, Mersin’e kar yağdırdı

50. kuruluş yılı kapsamında sürpriz mutluluk etkinlikleri planlayan ETİ,
Mersin’e kar yağdırarak Mersinlileri mutlu etti.

ETİ, kuruluşunun 50. yılını kutlamak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde, beklenmedik anlarda küçük mutluluklar yaşatacağı sürpriz etkinlikler planladı.

Etkinliklerini hayata geçirmek için ETİ Mutluluk Gönüllüleri adlı bir ekip kuran ETİ, ilk sürprizini Mersin’de gerçekleştirdi ve bulunduğu coğrafya nedeniyle merkezinde 30 yıldır hiç kar yağmayan Mersin’e kar yağdırdı. ETİ’nin yaptığı sürpriz, Mersinlilere mutlu saatler yaşattı. 

ETİ, Mersin’e 120 ton gerçek kar yağdırdı

2 ay süren hazırlık çalışmaları sonucunda gerçekleşen etkinlikte, yaklaşık 120 ton kar Toros Dağları’nın eteklerinden Mersin Barış Meydanı’na getirildi. Özel makinelerle lapa lapa kar yağdırılan Barış Meydanı’nda Mersinliler, ETİ’nin sürprizi ile hiç yaşamadıkları bir mutluluğu tattılar.

Etkinlikte Mersinlilerin coşkusuna ortak olan ETİ İcra Kurulu Başkanı Tuncer Akgün, “50. kuruluş yılımızı klasik tarzdaki kutlamalardan farklılaştırmak istedik. Ürünlerimizle yaşattığımız 50 yıllık mutluluk hikayesini, sürprizlerimizle şaşırtacağımız ve mutluluklar yaşatacağımız etkinlikler ile kutlayacağız. Bu amaçla ETİ Mutluluk Gönüllüleri adını verdiğimiz bir ekip oluşturduk. Kutlamalarımız kapsamında lokasyon, coğrafya, koşullar ve sahip olunan imkanlar nedeniyle o mekanda ya da bölgede şimdiye kadar yapılmamış “ilk”ler içeren etkinlikler gerçekleştireceğiz ancak temeldeki çıkış noktamız sürpriz mutluluklar yaşatmak olacak.” dedi.

Eti Mutluluk Gönülleri, ilerleyen günlerde de yepyeni sürprizleriyle Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak, beklenmedik anlarda karşımıza çıkan mutlulukların değerini bir kez daha hatırlatacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.