ETİ fabrikalarına taze kan

45 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye'deki 100 Büyük Sanayi Kuruluşu'ndan biri olan ETİ Grup...

25.11.2008 - 13:50 | MediaCat

ETİ Grup, varlık yönetim sistemini IBM Tivoli Maximo ile yeniledi. Boğaziçi Yazılım’ın desteğiyle yaşama geçirilen proje sayesinde, ETİ fabrikalarında önemli verimlilik artışı ve maliyet tasarrufu sağlandı.

45 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’deki 100 Büyük Sanayi Kuruluşu’ndan biri olan ETİ Grup, yeniden yapılandırdığı varlık yönetim sistemi için yoğun araştırmaları sonucunda IBM Tivoli Maximo’yu tercih etti.

ETİ Grup, artan rekabetle birlikte ortaya çıkan verimlilik artırma ve maliyet azaltma gereksinimleri doğrultusunda varlık yönetim sistemlerini yeniden yapılandırmaya yöneldi. Grup, Boğaziçi Yazılım ile birlikte çalışarak, IBM Tivoli Maximo’yu süreçlerine uyarladı, devreye alınan süreçlerdeki geliştirmeler ve problem çözümleri konusunda işbirliği yaptı. Bu iş ortaklığı halen devam ediyor.

Proje ekibi, öncelikle sistem analizini gerçekleştirip süreç iyileştirmeleri yaptı ve iyileştirilen süreçler IBM Tivoli Maximo’ya uyarlanarak proje gerçekleştirildi. Bugün ETİ Grup, arızi bakım ve iş isteklerinde İş Emri, kestirimci ve zaman bazlı bakımlarda Koruyucu Bakım, talep, onay ve teslim alma işlemlerinde de Satınalma modüllerini aktif olarak kullanıyor.

Boğaziçi Yazılım, projeyi zamanında ve istenen uyarlamaların tümünü içerecek şekilde tamamladı. Ayrıca, proje devreye alındıktan sonra ortaya çıkan problemlere de kısa sürede yanıt verdi. ETİ Grup, projeyle birlikte, tam zamanlı ve güvenilir veriler elde etme, formları ortadan kaldırma ve onay sürecini kısaltma gibi hedeflerine ulaştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.