DELL Türkiye’ye yeni ülke müdürü

DELL, Romanya, Macaristan, Bulgaristan, Ukrayna, İsrail ve Türkiye’yi kapsayan büyük bölgeyi(KEC)...

25.11.2008 - 13:28 | MediaCat

DELL, Romanya, Macaristan, Bulgaristan, Ukrayna, İsrail ve Türkiye’yi kapsayan büyük bölgeyi (KEC), tek bir bölgede topladığını ve pazarlama, servis ve ürün yönetimi faaliyetlerinin İstanbul merkezli yönetileceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre bu stratejik karar ile DELL’in Türkiye’deki varlığını ve pazara olan bağlılığını daha da güçlendirdiği ifade edildi. Yönetim merkezi İstanbul’da olacak olan bu yeni operasyon, bölgedeki ürün ve servis pazarlarına odaklanacak ve bu pazarlardaki büyümeyi destekleyecek.

Yeni Ülke Müdürü Dragos Mateescu

Yeni yapılanmanın başına getirilen Mateescu daha önce DELL gelişmekte olan ülkeler iş geliştirme direktörü olarak görev yapıyordu. Türkiye’nin bölgemerkez üssü olması hakkında konuşan Mateescu “Türkiye, bölgesel anlamda ekonomik büyüme açısından son derece güçlü bir pazar. Türkiye’deki yetenekli ve kaliteli insan kaynağından ve hızla büyüyen bu pazardan özellikle çok etkilendik. Ayrıca bu yeni ofis, KEC bölgesine bağlı ülkelerin daha sorunsuz ve hızlı çalışmasına da zemin hazırlamış olacak.” şeklinde konuştu. Alınan karar dahilinde İstanbul merkezli operasyonda 25 kişinin istihdam edileceği kaydedildi.

Daha ayrıntılı bilgi için: http://www1.euro.dell.com/content/default.aspx?c=tr&l=tr&s=gen)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.