MediaCat

Estée Lauder uzayda

Marka yeni kampanyasında gözünü stratosferin ötesine dikiyor.

Estée Lauder uzayda

ABD menşeli kozmetik markası Estée Lauder, ürünlerini Dünya sınırlarının ötesine taşımaya hazırlanıyor. NASA’yla gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde Uluslararası Uzay İstasyonu’nda reklam filmi çekecek marka, böylelikle, bir reklam kampanyası için mekân olarak UUİ’yi kullanan ilk marka olacak.

Markanın Advanced Night Repair ürünü için hazırlanacak kampanya kapsamında 10 şişe serum uzaya yollanarak bir astronot ekibi tarafından ürünlerin fotoğraf ve filmi çekilecek. Dört saati aşması beklenen çekimler için astronot ekibine saat başına 17 bin 500 dolar ödeme yapacak Estée Lauder’in, uzay aracı Northrop Gruman Cygnus’un serumları Dünya’dan Uluslararası Uzay İstasyonu’na götürmesi için ise 128 bin dolar ödeyeceği konuşuluyor.

Yeni kampanyadaki mekân seçiminin ardındaki sebebin Estée Lauder’in risk almayı seven bir marka olması olduğunu belirten Estée Lauder Başkanı Stephane de la Faverie, markanın üstlendiği bu kimliğin onu geleneksel pazarlamanın dışına çıkan, normalin ötesinde fikirler uygulamaya yönelttiğini belirtiyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.