Esra Ceyhan “Uçan Selim” reklamına kızdı

Esra Ceyhan ile A'dan Z'ye Programından esinlenilerek çekilmiş reklam filmi Esra Ceyhan'ı kızdırdı.

15.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Esra Ceyhan ile A’dan Z’ye Programından esinlenilerek çekilmiş reklam filmi Esra Ceyhan’ı kızdırdı.

Esra Ceyhan, Vodafone’un 3 sene önce programında görünen uçan Sabri’den hareketle çektiği "uçan Selim" reklamına dava açacağını bildirdi.

Reklam filmindeki herşeyin programıyla birebir aynı olduğunu söyleyen Esra Ceyhan; "sunucunun boynundaki kolye bile benimkiyle aynı, avukatımla konuştum, asıl kırmızıyı şimdi görecekler dedi.

Zaman Gazetesi’nde yayınlanan reklamda Esra Ceyhan’ın konuyla ilgili yorumları

Yeni reklamda Şafak Sezer, sizin Kanal D zamanında yaptığınız bir programda uçan Sabri Bey’in aynısını taklit ediyor. Ne hissettiniz izlediğinizde?

Dekordan kostüme kadar her şey aynı. Benim sözlerimi taklit ediyor, oradaki kadının kolyesi bile aynı. Avukatımla konuşacağım durumu. Benim bu görüntülerle özdeşleşmem hoş bir şey değil. Esra Ceyhan faktörünü unutuyorlar. Ben de kırmızıyı devreye sokacağım. Asıl ‘kırmızı’yı şimdi görecekler. O program anında tamamen sol tarafım uyuşmuştu, sırtımdan ter boşaldı. Adamın neler neler yapabileceğini kestirmeye çalışıyordum. Bir hamle sonrası TV tarihine damga vuran bir skandala dönüşebilir. Normal bir durum değildi. Sözleşmemize bakıp, avukatımla gerekli şeyleri gözden geçireceğiz.

Bu reklam teklifi size gelseydi?

Bunu canlandırmak istemezdim. Olağan bir şey değil ki bu, programda birden gelişen bir olay oldu. Esra Ceyhan markasının sonucu olacak bir reklamda yer alırım ancak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.