Çantalar daha temiz denizler için raflarda

Bilgi Üniversitesi öğrencileri&Espressolab'dan anlamlı bir proje.

30.05.2017 - 17:04 | MediaCat

Kahve zinciri Espressolab, İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Programı öğrencileri ile beraber #CuvallardanMavilige etiketiyle “1 Çanta Al 1 Deniz Temizle” adlı yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

İletişimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Programı öğrenci ajansı PUBLICA İletişim’in üstlendiği proje aracılığıyla, Kolombiya, Brezilya, Guatemala, Honduras, Kenya ve Endonezya gibi ülkelerden gelen organik kahve çuvallarının geri dönüşümleri sağlanarak çevre duyarlılığı konusunda farkındalık yaratılması hedefleniyor.

BİLGİ Moda Tasarımı Programı öğrencileri tarafından tasarlanan “Heybe Çanta, Silindir Sırt Çantası, Kare Tokalı Sırt Çantası, Notebook Kılıfı, Büyük Cüzdan, Fermuarlı Makyaj Çantası, Lastikli Kalemlik, Mini Classic Cüzdan, Mini Kapaklı Cüzdan ve Mini Plaj Çanta Cüzdan” modelleri, 26 Mayıs Cuma günü itibarıyla tüm Espressolab mağazalarında satışa sunulmuş durumda.

Ürünlerin satışlarından elde edilecek gelirin tamamı DenizTemiz Derneği TURMEPA’ya bağışlanacak. Böylece, gelecek nesillere temiz denizler bırakma yolunda destek sağlanması ve Türkiye’nin kıyı ve denizlerinin korunması konusundaki farkındalığın da artırılması amaçlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.